Program Management Trainee 2023 - rekrutacja

Informacje od Organizatora:

Studencie/tko, absolwencie/tko – wnieś świeże spojrzenie do branży retail! Dołącz do firmy, gdzie będzie miał pole do popisu. Zapraszamy do aplikowania do programu Management Trainee 2023 w Biedronce – największego pracodawcy w Polsce.

Management Trainee to prestiżowy program menedżerski, do którego zapraszamy absolwentów
i studentów ostatniego rokustudiów, którzy marzą o dynamicznej i odważnej karierze zawodowej
w przyszłościowej branży retail.Jeśli chcesz rozkwitnąć zawodowo, rozwinąć kompetencje liderskie
i szybko awansować na stanowisko menedżerskie – dołącz do Biedronki!

Program Management Trainee ruszy w lipcu 2023r. Uczestnicy programu pierwsze miesiące spędzą na intensywnym wdrożeniu do organizacji pracując w dedykowanych działach. W tym roku będą to: Logistyka, Łańcuch Dostaw, Zakupy, Marketing, E-commerce, Finanse, HR oraz Store efficiency.

Projekty, w których uczestnicy programu wezmą udział są jednymi z kluczowych dla organizacji, których rozwój będzie miał realny wpływ na przyszłość firmy. Po dwóch latach od rozpoczęcia pracy
w Biedronce uczestnicy, po pozytywnej ocenie efektów ich pracy, otrzymają awans na stanowisko młodszego menedżera.

Uczestnicy programu Management Trainee zatrudnieni zostaną w oparciu o umowę o pracę. Dołączając do Biedronki mogą liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie, dedykowany program rozwojowo-szkoleniowy, opiekę Mentora oraz atrakcyjny pakiet ponad 20 benefitów i świadczeń pozapłacowych.

Aplikuj do jednego z 9 działów w Biurze Głównym Biedronki w Warszawie oraz Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu i już dzisiaj rozpocznij swoją karierę zawodową w strukturach największej sieci detalicznej w kraju. Podejmij wyzwanie! Rekrutacja trwa do końca maja. Dowiedz się więcej na: www.karierawjm.pl/management-trainee

 

    Aktualności

    Data dodania
    16 marca 2023