Program Liderów Ochrony Zdrowia

Interesuje cię obszar ochrony zdrowia? Chcesz wiedzieć, jak zarządza się tym sektorem? Chciałbyś mieć wpływ na zmiany w ochronie zdrowia? Aplikuj do programu Liderzy Ochrony Zdrowia - bezpłatnego weekendowego programu szkoleń dla studentów. Na zgłoszenia czekamy do 4. grudnia.

Projekt Liderzy Ochrony Zdrowia dedykowany jest 30 młodym zdolnym ludziom, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z obszarem usług medycznych.

 

Każdy ze Stypendystów weźmie udział w weekendowych intensywnych szkoleniach realizowanych wspólnie ze specjalistami i ekspertami rynku usług medycznych, farmaceutycznych oraz nowych technologii w marcu i kwietniu 2020 r. Ponadto przewidziany jest 2-miesięczny staż w jednej z firm Partnerskich (w terminie uzgodnionym z Partnerem od października-listopada lub podczas wakacji letnich).

 

Dlaczego warto wziąć udział?

Program Liderzy Ochrony Zdrowia współtworzony jest z Partnerami projektu - Liderami branży healthcare, dzięki czemu Stypendyści mają możliwość spotkania wybitnych managerów i ekspertów sektora ochrony zdrowia i farmacji,  uczenia się od praktyków, znalezienia się w społeczności ludzi, którzy mają podobne aspiracje zawodowe. Po zakończeniu programu Stypendyści mają szansę na staże w najlepszych firmach na rynku.

“Projekt Liderzy w Ochronie Zdrowia to dla mnie przede wszystkim ludzie”- przekonuje Aleksander Zarzeka, Alumn I edycji Liderów Ochrony Zdrowia. “Gdy jeszcze jako student brałem udział w zajęciach, poznałem tu grupę entuzjastycznych i różnorodnych osób, którzy podobnie jak ja interesowali się tematyką ochrony zdrowia. Każda z nich patrzyła na to analizowane zagadnienia z innej perspektywy. Dziś, pracując w branży znam i mogę polegać na wielu młodych ekspertach, a relacje które nawiązałem podczas projektu okazały się odporne na próbę czasu.”  

Kogo szukamy?

 • Studentów i absolwentów (w przedziale wiekowym: rozpoczęty II rok studiów i nieukończony 28 rok życia) kierunków: zarządzanie, ekonomia, finanse i prawo, farmacja, biotechnologia, zdrowie publiczne, zarządzanie i innych kierunków związanych z sektorem;
 • Studentów i absolwentów, którzy swoją karierę zawodową chcą związać z sektorem ochrony zdrowia i mają motywację do aktywnego uczestniczenia w jego zmianach;
 • Pracowników nauki w dziedzinach, z których może pochodzić transfer wiedzy i technologii do obszaru ochrony zdrowia.

  Rekrutacja do programu

  Rekrutacja jest prowadzona dwuetapowo - poprzez aplikację złożoną za pośrednictwem strony internetowej oraz rozmowę rekrutacyjną (+test sprawdzający wiedzę).

  Na zgłoszenia do pierwszego etapu czekamy do 4. grudnia 2019r.!

  Program został objęty Patronatem Honorowym: Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Medycznego Uniwersytetu Warszawskiego.

   

  Strona internetowa programu: www.paga.org.pl/projekty/liderzy-ochrony-zdrowia

  Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2695902097142175/

   


   

  Dane kontaktowe:

  Marta Zenio – koordynator projektu

  mzenio@paga.org.pl, 22 537 71 62

  Aktualności

  Data dodania
  8 listopada 2019