Konkurs stażowy dla studentów w NPROFIT

Agencja Marketingowa NPROFIT zaprasza do udziału w konkursie stażowym. Agencja oferuje 2-miesięczny płatny staż dla studentów kierunków humanistycznych, którzy lubią pisać i chcieliby rozwijać swoje umiejętności copywriterskie.

Informacja od Organizatora na temat konkursu:

Konkurs stażowy dla studentów na stanowisko copywritera

Jeśli:

-masz ,,lekkie pióro” i wyczucie językowe,

-pisanie opisów i artykułów nie sprawia Ci problemów,

-masz status studenta.

Ten konkurs jest dla Ciebie! Jeśli chcesz wziąć udział – wystarczy zapoznać się z regulaminem i przygotować tekst na jeden z wybranych tematów! Do wygrania dwumiesięczny, płatny staż w naszej agencji! Zadanie konkursowe i szczegółowe informacje możecie znaleźć na naszej stronie internetowej.

Agencja Marketingowa NPROFIT zaprasza do udziału w konkursie stażowym! Agencja oferuje 2-miesięczny płatny staż, podczas którego nauczysz się, jak tworzyć różnego rodzaju treści SEO.


Dla kogo jest nasz staż?
Organizator zaprasza studentów kierunków humanistycznych, którzy lubią pisać i chcieliby rozwijać swoje umiejętności copywriterskie. Nie musisz mieć doświadczenia, jednak docenione będzie „lekkie pióro” i wyczucie językowe.

Co będziesz u nas robił?
Do Twoich głównych zadań będzie należało pisanie tekstów wg otrzymywanych wytycznych, research oraz współpraca z działem SEO. Na co dzień tworzymy m.in. artykuły blogowe, treści na strony klientów, artykuły sponsorowane oraz rankingi do jednego z naszych wewnętrznych projektów - terdeals.com.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?
Agencja NPROFIT świadczy usługi z zakresu SEO i PPC. Przyczyniła się do sukcesu już ponad 500 przedsiębiorstw, zwłaszcza w obszarze e-commerce. W czasie stażu podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem oraz nauczymy Cię, w jaki sposób tworzyć angażujące treści. Poza tym poznasz podstawy pozycjonowania i zdobędziesz praktyczne umiejętności w obszarze content marketingu.

Po zakończeniu stażu Organizator przewiduje możliwość dalszej współpracy.

Kandydat jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem konkursu, przygotowania tekstu na wybrany temat oraz przesłania go wraz z CV  i ankietą na adres: marketing@nprofit.pl  do dnia 31 maja 2021 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 18 czerwca 2021 r.

studentów kierunków humanistycznych, którzy lubią pisać i chcieliby rozwijać swoje umiejętności copywriterskie. Nie musisz mieć doświadczenia, jednak docenimy „lekkie pióro” i wyczucie językowe.

    Aktualności

    Data dodania
    19 kwietnia 2021