Dołącz do Shapers of the Future

Informacje od Organizatora;

Kolejna edycja programu rozwojowego dla młodych liderów, którzy dbają o dobro społeczne i publiczne oraz interesują się innowacyjnością.

Jeśli uważasz, że wspieranie innowacyjności jest ważne, to powinieneś zgłosić się do tego programu! To będzie wyjątkowa edycja, ponieważ wspólnie udamy się za miasto, by na łonie natury zdobywać nową wiedzę.

Przez czas trwania szkolenia będziesz pracować warsztatowo pod okiem doświadczonych trenerów, aby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu Design Thinking, innowacji społecznych oraz doskonalić umiejętności pracy zespołowej i kreatywnej.

  • KIEDY: 14-17 września 2022 r.
  • GDZIE: Brzoskwinia k. Krakowa
  • DLA KOGO: studenci, absolwenci i młodzi liderzy z całej Polski.
  • TERMIN ZGŁOSZENIA: 26 sierpnia 2022 r.

Co Organizator gwarantuje? Świetną atmosferę, profesjonalny zespół trenerów i praktyczną wiedzę, którą możesz wykorzystać w swojej codziennej pracy.

Nie musisz martwić się o noclegi (w urokliwym Zaciszu) i wyżywienie – to wszystko Organizator zapewni na czas trwania warsztatów. Kraków będzie punktem zbiórki, skąd razem udamy się do Brzoskwini. Jeśli nie jesteś Krakowa, do punktu zbiórki będziesz musiał przyjechać na swój koszt.

Udział bezpłatny!

Nie czekaj! Wypełnij formularz i zarejestruj się już dziś! >> https://forms.gle/YBw2kimL16Jrwvdg9

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/3270264133291358

Więcej informacji: https://sof2022.gr8.com/ 

***

Projekt jest realizowany przez Fundację Warsztat Innowacji Społecznych przy współpracy Fundacji Konrada Adenauera w Polsce oraz Miasta Kraków.

    Aktualności

    Data dodania
    27 lipca 2022