Bezpłatne szkolenia EPAM dla studentów/tek - Java i Automated Testing Self-Paced Program

Informacje od Organizatora:

Zostań Testerem i weź udział w Automated Testing Self-Paced Program organizowanym przez EPAM!

Jesteś zainteresowany/a poznaniem podstaw testów automatycznych oraz lubisz uczyć się we własnym tempie i czasie? Jeśli tak, aplikuj już teraz na bezpłatny program przygotowany przez ekspertów EPAM i postaw pierwsze kroki w kierunku wymarzonego zawodu.

Program jest dedykowany wszystkim osobom, które rozpoczynają ścieżkę zawodową w zakresie testowania automatycznego w systemie Git oraz tym, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje w obszarze technologii Java, .NET lub JavaScript.

Sięgnij po wysokiej jakości wiedzę

Szkolenie Automated Testing Self-Paced startuje natychmiast po rejestracji, co oznacza, że kurs nie ma ustalonej daty rozpoczęcia i zakończenia. Uczestnicy zapoznają się z materiałami w odpowiednim dla siebie tempie, biorąc pod uwagę zalecany czas trwania kursu. Szkolenie zapewnia niezbędną, wysokiej jakości i aktualną wiedzę potrzebną do rozpoczęcia pracy w zawodzie testera oprogramowania.

Kurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich obejmuje opanowanie materiałów teoretycznych z zakresu programowania, testowania i kontroli wersji w systemie Git. W drugim etapie uczestnicy przechodzą na poziom zaawansowany i poznają jedną z wybranych technologii: Java, .NET lub JavaScript.

Aby wziąć udział w programie Automated Testing Self-Paced, należy spełnić kilka wymagań. Należą do nich:  

 • Znajomość angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1+) i wyższym
 • Analityczne myślenie i kreatywność w rozwiązywaniu niestandardowych zadań
 • Podstawowa znajomość pojęć związanych z technologiami informatycznymi
 • Podstawowe umiejętności obsługi oprogramowania i zrozumienia zasad OOP

Aktualnie trwa rekrutacja uczestników/czek do programu. Już teraz zgłoś swój udział, wypełniając formularz online.

 

Bezpłatne szkolenie Java od EPAM Polska: dołącz do Java Self-Paced Program

EPAM Polska prowadzi obecnie rekrutację na bezpłatne szkolenia z technologii Java. Kurs zapoznaje uczestników z podstawami programowania i pozwala im rozwijać kompetencje w jednym z najbardziej ekscytujących zawodów przyszłości.

Szkolenie jest dedykowane osobom, które chcą rozpocząć swoją drogę zawodową w obszarze IT, a konkretnie w Java, ale nie wiedzą od czego zacząć. Kurs dostarcza aktualną i wysokiej jakości wiedzę oraz daje możliwość sprawdzenia swoich sił w obszarze nowych technologii.

Rozwijaj zdolności w indywidualnym tempie

Nauka odbywa się w indywidualnym tempie, dostosowanym do preferencji każdego uczestnika kursu. Osoby przystępujące do programu otrzymują wszystkie materiały potrzebne do indywidualnej nauki i zadań, a także dostają dostęp do najbardziej aktualnych materiałów edukacyjnych z zakresu programowania w języku Java.

Aby wziąć udział w szkoleniu, preferowane jest posiadanie wstępnej wiedzy inżynierskiej oraz chęć rozwijania swoich umiejętności i zdolności w zakresie programowania w języku Java.

Aby wziąć udział w Java Self-Paced Program, należy spełnić kilka wymagań:

 • Znajomość angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1+) lub wyższym
 • Podstawowe umiejętności programowania w dowolnym języku programowania

Znajomość algorytmów, struktur danych oraz zasad OOP i baz danych będzie dodatkowym atutem.

Aplikuj już dziś! Dołącz do programu, wypełniając formularz online.

 

EPAM Systems jest wiodącą firmą świadczącą usługi transformacji cyfrowej i inżynierii produktów. Jej globalne, multidyscyplinarne zespoły obsługują klientów w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach. Firma działa w Polsce od 11 lat w pięciu lokalizacjach – Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu. Liczba pracowników przekroczyła już 6000, a firma podwoiła liczbę miejsc pracy - trwa najbardziej aktywny okres rozwoju EPAM w kraju.

  Aktualności

  Data dodania
  24 listopada 2022