„AIESEC for Lublin”

AIESEC for Lublin to innowacyjne warsztaty, stworzone z myślą o ludziach, którzy szukają atrakcyjnych sposobów nauki języka. Kierując się tą myślą, powstała idea nauki poprzez zabawę.

Tutaj nie skupiamy się na nudnych regułkach, ale nad żywym, mówionym językiem, który wraz z native speakerami będziecie mogli ćwiczyć przez 6 tygodni. Dodatkowo, warsztaty prowadzone są w języku angielskim, co tworzy idealne środowisko do nauki oraz możliwość poznania kultur krajów, z których pochodzą nasi lektorzy.


Kursy AIESEC for Lublin stanowią nie tylko idealne przygotowanie do egzaminów, ale także do wyjazdów na praktyki zawodowe. Umiejętność swobodnego posługiwania się językiem otwiera wiele perspektyw, a także pomaga z przełamaniem nieśmiałości językowej.


Warsztaty językowo-kulturowe AIESEC for Lublin to doskonała okazja, aby nauczyć się języka, a także poznać nowe kultury poprzez zabawę. Sześciotygodniowe warsztaty językowe z lektorami z całego świata rozpoczną się 17 lipca i potrwają do 25 sierpnia.
 

Weronika Warpas
Członek zespołu AIESEC for Lublin ds. marketingu
weronika.warpas.aiesec@gmail.com

    Aktualności

    Autor
    Natalia Wilewska
    Data dodania
    4 lipca 2017