Wręczenie nagród w konkursie "Minigranty im. Anny Pasek"

Zespół w składzie: Sandra Chrustowska, Klaudia Greszta oraz Marta Żuber (studentki 2 i 3 roku I stopnia geoinformatyki i jednocześnie członkinie Studenckiego Koła Naukowego Geoinformatyków GeoIT) pod opieką dr. hab. Leszka Gawrysiaka (Katedra Geologii, Gleboznawstwa i Geoinformacji) został pierwszym nagrodzonym zespołem w trzeciej edycji Konkursu "Minigranty im. Anny Pasek", organizowanego przez Fundację im. Anny Pasek. Kilka dni temu odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Konkursu.

Konkurs "dedykowany jest młodym i ambitnym zespołom studentów z pierwszego i drugiego stopnia studiów, które w swych badaniach i działaniach twórczo wykorzystują narzędzia i techniki geoinformacji oraz chcą rozwijać edukację w tym obszarze." W ramach nagrodzonego projektu "zostanie opracowana aplikacja pt. «Gdzie na studia? – aplikacja Web – GISowa o polskich uczelniach».

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 10 marca w Pałacu Mieroszewskich - Muzeum Zagłębia w Będzinie. Laureatki konkursu udały się tam wraz z opiekunem projektu, dr. hab. Leszkiem Gawrysiakiem z Katedry Geologii, Gleboznawstwa i Geoinformacji.  Działalność Studenckiego Koła Naukowego Geoinformatyków Geo IT UMCS można śledzić tutaj

Gratulujemy serdecznie!

Fot. L. Gawrysiak

 

 

    Aktualności

    Data dodania
    17 marca 2023