Projektowanie 3D w III LO

W dniu 20 grudnia 2017 roku członkowie Studenckiego Koła Naukowego Planistów „SmartCity” odwiedzili III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie, gdzie przeprowadzili warsztaty projektowania 3D. Wydarzenie odbyło się z inicjatywy opiekuna SKNP – dr Dagmary Kociuby. Uczestniczyli w nim licealiści z klasy II o profilu matematyczno-geograficznym, pod opieką Pani Jolanty Terpiłowskiej. Warsztaty prowadziły Ewelina Kuchno i Magdalena Matejek przy wsparciu Moniki Żyśko i Jakuba Danielewicza.

Uczestnicy zapoznali się z podstawowymi funkcjami programu SketchUp. Zdobyte umiejętności mogli utrwalić poprzez stworzenie własnych projektów. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy wykazali się ogromną kreatywnością. Na zakończenie uczestnicy warsztatów otrzymali specjalne przygotowane certyfikaty.

Niniejsze wydarzenie to kolejna tego typu inicjatywna SKNP „Smart City”. W marcu i maju br. miały miejsce warsztaty projektowania w programie ArchiCad prowadzone przez Magdalenę Matejek.

Zapraszamy na kolejne warsztaty!

Ewelina Kuchno
SKNP „SmartCity”

    Aktualności

    Data dodania
    21 grudnia 2017