DZIEŃ ERASMUSA na UMCS

Zapraszamy na Dzień Erasmusa w środę, 21 marca 2018 do DS. Femina.

Międzynarodowy Dzień Programu Erasmus na UMCS

W środę 21 marca br. od godziny  11.00  w Sali konferencyjnej DS FEMINA, ul. Langiewicza 20 trwać będzie Międzynarodowy Dzień Programu Erasmus na UMCS - dwie sesje prezentacji o organizacji wyjazdów studenckich Programu Erasmus, przeplatane muzyką, występami studentów, wspomnieniami z wyjazdów na studia za granicą i konkursami. Uczestnicy będą mieli też możliwość porozmawiania bezpośrednio ze studentami zagranicznymi, którzy w tym semestrze studiują w ramach wymiany na UMCS o ich uczelniach, miastach i życiu studenckim za granicą.

Druga część Dnia, skierowana do studentów zagranicznych na UMCS  będzie prowadzona w języku angielskim.

Organizatorzy -  Biuro ds. Obsługi Studiów i Studentów Zagranicznych UMCS i studenci z Erasmus Student Network UMCS – łączą Międzynarodowy Dzień Programu Erasmus z aktualnie trwającą na wydziałach rekrutacją na studia zagraniczne w ramach Programu Erasmus na rok 2018/19. Organizatorzy będą informować o zasadach uczestnictwa w Programie, zasadach kwalifikacji,  stawkach dofinansowania wyjazdów studenckich, zasadach zaliczania studiów odbytych za granicą i odpowiadać na pytania studentów.  

Będą kanapki, napoje i upominki dla najaktywniejszych uczestników.

Zapraszamy wszystkich studentów  - Sala konferencyjna DS FEMINA, ul. Langiewicza 20, środa, 21 marca,  godz. 11.00 (I sesja) lub 13.30  (II sesja).

    Aktualności

    Data dodania
    19 marca 2018