Zaproszenie na „Warsztaty aktuarialne z EY” – 28.05.2018 r.

Kim jest aktuariusz? Czym aktuariusze zajmowali się kiedyś, a czym zajmują się dziś? Jak wygląda praca aktuariusza w konsultingu? Na te i inne pytania związane z pracą w zawodzie aktuariusza postarają się odpowiedzieć przedstawiciele firmy audytorskiej i doradczej EY (Ernst & Young), reprezentujący dział aktuarialny tej firmy. Zainteresowanych zapraszamy na wykład i warsztaty 28 maja br. na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS. Wykład otwarty poprowadzi dr Radosław Bogucki, młodszy partner w dziale aktuarialnym EY, aktuariusz, członek rzeczywisty Polskiego Stowarzyszenia Aktuariuszy i absolwent UMCS. Warsztaty będą prowadzone przez Krystynę Maciąg, również absolwenta UMCS, aktuariusza, starszego konsultanta w dziale aktuarialnym EY. Na wykład otwarty może przyjść każdy zainteresowany student naszego Wydziału, zaproszenia na warsztaty zostaną wysłane do osób, które prześlą formularz zgłoszeniowy lub CV, na adres warsztaty.aktuarialne@pl.ey.com do dnia 23 maja br. Poniżej szczegółowa informacja na temat wykładu i warsztatów. Czekamy na Was!


WYKŁAD I WARSZTATY AKTUARIALNE  

28 MAJA 

Miejsce: Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS 

 European Actuarial Services, EY Business Advisory  

Agenda 

10:00 – 11:00 Spotkanie otwarte „Aktuariusz w konsultingu” – Radosław Bogucki, Krystyna Maciąg (sala nr 156 - Aula Instytutu Matematyki UMCS) 

12:00-13:30 Warsztat „Aktuarialna analiza finansów ubezpieczyciela” (sala nr 6 - Instytut Matematyki UMCS) 

14:00-15:00 Warsztat „Machine learning w praktyce aktuarialnej” (sala nr 6 - Instytut Matematyki UMCS 

Chcesz wziąć udział w warsztacie? Wyślij CV lub formularz zgłoszeniowy na adres: warsztaty.aktuarialne@pl.ey.com. Zgłoszenia zbieramy do 23 maja. 


Formularz zgłoszeniowy

 

    Aktualności

    Data dodania
    17 maja 2018