Webinaria dla kandydatów

Drodzy Kandydaci,

Nadchodzi czas intensywnej nauki, egzaminów maturalnych oraz kwalifikacji na studia. Z pewnością zastanawiacie się, jaką uczelnię oraz kierunek wybrać, a także co trzeba zrobić, aby dostać się na studia. Zdajemy sobie sprawę, że kwestie te mogą budzić wątpliwości, obawy i pytania. Dlatego specjalnie dla Was UMCS przygotowuje cykl webinariów, podczas których udziela odpowiedzi na nurtujące Was pytania związane z procesem rekrutacji i studiami na UMCS.

Rozpoczeliśmy 25 marca o godz. 16.00 z webinarem pt. "Którędy do przyszłości? Poznaj kierunki studiów na UMCS". Opowiedzieliśmy o kierunkach studiów, które można podjąć na UMCS. Następnie była możliwość zadania pytania, a my udzielaliśmy odpowiedzi i rozwiewaliśmy wszelkie wątpliwości.

Harmonogram kolejnych spotkań:

15 kwietnia godz. 16.00 "Jak zostać studentem? O procesie rekrutacji" - opowiemy Wam o tym jak wyglada rekrutacja na studia, jak korzystać z systemu rekrutacyjnego, jakie formalności są konieczne, aby zakwalifikować się na wymarzony kierunek studiów.

29 kwietnia godz. 16.00 "Hakuna Matata, czyli międzynarodowy UMCS" - nasi zagraniczni studenci opowiedzą Wam o realizowanym przez nich projekcie pomagającym w nauce języka obcego i przełamywaniu barier językowych.

Podczas każdego webinaru będziecie mogli zadawać pytania!

Zapraszamy na profil UMCS na Facebooku!

Spotkajmy się online!

 

    Aktualności

    Data dodania
    2 kwietnia 2020