Spotkanie informacyjne nt. konkursu TEAM TECH oraz TEAM TECH – CORE FACILITY - 15.12.16 r.

Centrum Transferu Wiedzy i Technologii UMCS informuje, że tylko do 16 stycznia 2017 roku trwa nabór wniosków w kolejnej edycji programu TEAM. Celem projektu jest rozwój kadr sektora B+R i wsparcie projektów zespołowych prowadzonych przez wybitnych uczonych z udziałem partnera zagranicznego.

Finansowanie można zdobyć na prace B+R przyczyniające się do rozwiązywania najważniejszych problemów naukowych w skali globalnej lub podejmujące istotne wyzwania stojące przed współczesnym społeczeństwem. Rezultaty projektów powinny mieć wpływ na rozwój społeczno-gospodarczy kraju oraz wpisywać się w zakres Krajowych Inteligentnych Specjalizacji. Projekty mogą być realizowane nie tylko w jednostkach naukowych, ale także w przedsiębiorstwach lub konsorcjach naukowo-przemysłowych.

Chcąc zachęcić naukowców UMCS do aplikowania o te środki zapraszamy na spotkania informacyjne na Państwa Wydziałach. Pracownicy Centrum Transferu Wiedzy i Technologii UMCS opowiedzą o konkursie, zasadach aplikowania, a także sposobach poszukiwania partnerów do konsorcjum.

Zaplanowane spotkania:

  • Wydział Biologii i Biotechnologii,  14.12.2016 r., sala 131B, godz. 12.00
  • Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, 15.12.2016 r., Aula Instytutu Fizyki, budynek B, I piętro, godz. 11.15.

 Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych.


Wirginia Gieryng, tel. (81) 537-55-40, e-mail:wirginia.gieryng@umcs.pl

    Aktualności

    Data dodania
    12 grudnia 2016