Matematyka dla każdego - Dzień popularyzacji matematyki - 20.09.2018 r.

20 września 2017 r. zapraszamy uczniów, nauczycieli oraz wszystkich pasjonatów matematyki do udziału w wydarzeniu "Matematyka dla każdego", którego organizatorem jest Oddział Lubelski Polskiego Towarzystwa Matematycznego oraz Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS.

W programie przygotowaliśmy wiele wykładów, warsztatów oraz wystaw popularyzujących matematykę. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w gmachu Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS przy pl. Marii-Curie Skłodowskiej 1 w Lublinie.

Zachęcamy do zapoznania się z programem oraz rejestracji na zajęcia.

Wydarzenie jest początkiem projektu realizowanego (w sposób ciągły i cykliczny) w czasie roku szkolnego w formie kółek zainteresowań, wykładów lub warsztatów, prowadzonych przy współpracy nauczycieli i pracowników naukowych uczelni regionu (UMCS, Politechnika, KUL). Jest on skierowany do młodzieży szkolnej różnych etapów kształcenia oraz do nauczycieli matematyki regionu lubelskiego.

Wszystkich chętnych, którzy nie mogą uczestniczyć w zajęciach "Matematyki dla każdego" z powodu braku wolnych miejsc lub innych powodów, prosimy o kontakt. Istnieje możliwość przeprowadzenia ponownie niektórych zajęć z programu wydarzenia jeszcze w tym samym dniu lub innym dogodnym terminie.

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzania strony mdk.umcs.pl i zapoznawania się z naszymi nowymi propozycjami w ciągu całego roku.

Organizatorzy

Projekt dofinansowała mFundacja mBanku.

    Aktualności

    Data dodania
    19 września 2017