Letnie Praktyki Badawcze

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy przypomnieć, że nadal prowadzimy (choć powoli zbliżamy się do końca) rekrutację na XIV edycję Letnich Praktyk Badawczych (LPB) - interdyscyplinarne wakacyjne warsztaty wykorzystujące badania naukowe i matematyczny sposób myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów biznesowych.
Organizatorem Letnich Praktyk Badawczych (LPB), odbywających się w okresie wakacyjnym w Warszawie, jest Centrum Zastosowań Matematyki działające w strukturach Instytutu Matematycznego Polskiej Akademii Nauk zajmujące się m.in. rozwiązywaniem praktycznych problemów firm i instytucji z wykorzystaniem matematycznego sposobu myślenia. W ten sposób jest prowadzona i rozwijana współpraca między środowiskiem naukowym a firmami i instytucjami dążącymi do usprawnienia swoich procesów, produktów i usług.
W naszych działaniach wzorujemy się na brytyjskich doświadczeniach industrial mathematics

(http://www.maths.edu.pl/PrzykladyZeSwiata).

Do wzięcia udziału serdecznie zapraszamy osoby mające zainteresowania naukowe z dziedzin takich jak informatyka, matematyka, ekonomia a także nauki techniczne.
Zapewniamy pracę w interdyscyplinarnych grupach projektowych. Więcej o tym jak pracujemy można przeczytać na stronie http://www.praktyki.waw.pl/jak-pracujemy.
Aplikacje (krótkie CV, list motywacyjny oraz rekomendację od pracownika naukowego/pracodawcy) należy wysyłać na adres: kontakt@praktyki.waw.pl, podając w temacie numer referencyjny LPB/WY/2018. Zgłoszenia są oceniane na bieżąco, w miarę napływu aplikacji.

Pozdrawiamy serdecznie,
Letnie Praktyki Badawcze
www.praktyki.waw.pl


Plakat ekonomiczny (PDF)

Plakat matermatczny (PDF) 

    Aktualności

    Data dodania
    6 czerwca 2018