Zachęcamy do udziału w Ankiecie Oceny Zajęć! Już tylko do 25 lutego

Trwa kolejna edycja Ankiety Oceny Zajęć.
Od 24 stycznia do 25 lutego 2018 r. można dokonać oceny jakości zajęć dydaktycznych, oferowanych przez UMCS w semestrze zimowym 2017/2018, za pośrednictwem odmienionego kwestionariusza – z nowymi pytaniami i rozszerzoną, sześciostopniową skalą odpowiedzi.

Ankieta została udostępniona za pośrednictwem portalu USOSweb.

Aby ocenić zajęcia należy:
  1. zalogować się na swoje konto na stronie usosweb.umcs.pl;
  2. kliknąć w baner informujący o trwającej ankiecie lub przejść do zakładki: DLA STUDENTÓW;
  3. kliknąć w link: ANKIETY;
  4. wybrać zajęcia, które chcą Państwo ocenić i pozostawić swoją opinię.

Ankieta Oceny Zajęć pełni rolę informacji zwrotnej – jej wyniki będą dostępne dla Władz Uniwersytetu, Wydziałów oraz poszczególnych nauczycieli akademickich. W efekcie każda opinia posłuży do weryfikacji jakości prowadzonych zajęć, programów studiów i przydatności wiedzy zdobywanej na danym przedmiocie. Wszystkie udzielone przez Państwa odpowiedzi pozostaną anonimowe.

Wypełnienie jednego kwestionariusza zajmuje jedynie kilka minut i mogą to Państwo zrobić w dowolnym miejscu i czasie. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że udział w badaniu jest jednym z obowiązków studenta, wynikającym z Regulaminu Studiów.

Dzięki Państwa opinii nasz Uniwersytet może stale zmieniać się na lepsze!

W przypadku wystąpienia błędów w ofercie dydaktycznej (możliwość ocenienia zajęć, w których Państwo nie uczestniczyliście lub brak dostępu do ankiety oceniającej zajęcia, w których brali Państwo udział) należy zgłosić je w dziekanacie. W przypadku innych problemów związanych z ankietą, prosimy kontaktować się z Biurem ds. Analiz Jakości Kształcenia poprzez adres e-mail: sjk@umcs.pl.


Źródło informacji: Biuro ds. Analiz Jakości Kształcenia UMCS

    Aktualności

    Data dodania
    21 lutego 2018