XVI Lubelski Festiwal Nauki - rejestracja projektów

Do 14 czerwca 2019 roku trwa nabór projektów do programu XVI Lubelskiego Festiwalu Nauki, który odbędzie się w dniach 14-20 września 2019 roku. Głównym organizatorem tegorocznej edycji wydarzenia jest Politechnika Lubelska.

Gorąco zachęcamy studentów, doktorantów i pracowników do zaprezentowania swojej wiedzy, umiejętności, zainteresowań i zgłaszania projektów w ramach XVI LFN.

Procedura rejestracji projektów jest dostępna w: Przewodniku dla zgłaszających projekt.

Wszelkich informacji związanych z organizacją Festiwalu na Wydziale Humanistycznym UMCS udziela koordynator wydziałowy - dr Ariel Orzełek (Zakład Historii Najnowszej Instytutu Historii).

Strona Festiwalu: www.festiwal.lublin.pl.


Inauguracja XVI Lubelskiego Festiwalu Nauki będzie miała miejsce 14 września 2019 roku o godz. 19.00 na terenie Politechniki Lubelskiej.

Piknik Naukowy odbędzie się 15 września 2019 roku w godz. 10.00-16.00 na Placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

W terminie od 16 do 20 września 2019 roku na Politechnice Lubelskiej, Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz instytucjach współorganizujących Festiwal odbędą się projekty festiwalowe.

Uroczyste zakończenie XVI LFN i przekazanie Statuetki w ręce władz UMCS, który w przyszłym roku będzie pełnić funkcję głównego organizatora XVII Lubelskiego Festiwalu Nauki, nastąpi w dniu 20 września 2019 roku.

Informacje programowe pochodzą z Aktualności na stronie głównej UMCS, więcej zob. >>>.

    Aktualności

    Autor
    Urszula Kurzątkowska
    Data dodania
    24 maja 2019