Wyróżnienie w konkursie ACADEMIA 2017

Miło nam poinformować, że Wydawnictwo Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich otrzymało Wyróżnienie Rektora Politechniki Warszawskiej dla publikacji akademickiej w dziedzinie nauk technicznych i ścisłych, przyznane jako jedną z nagród w ramach Targów Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA 2017 za publikację "Aplikacje mobilne nie tylko w bibliotece" autorstwa Grzegorza Gmiterka (Uniwersytet Warszawski) oraz Sebastiana D. Kotuły z Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UMCS.

11. Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA, które odbyły się w dniach 18-21 maja 2017 roku w Warszawie, to wydarzenie zainicjowane w roku 2006 przez Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, w kolejnych latach wsparte organizacyjnie przez Oficynę Wydawniczą Politechniki Warszawskiej i spółkę targową Murator EXPO. Od 2013 roku są organizowane równolegle z Warszawskimi Targami Książki na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Pełna treść komunikatu o wynikach konkursu ACADEMIA 2017 dostępna jest na stronie: http://www.muratorexpo.pl/targi/academia/konkurs-academia/

Więcej o książce na stronie Aktualności Wydziału Humanistycznego

    Aktualności

    Autor
    Urszula Kurzątkowska
    Data dodania
    23 maja 2017