Studencka Konferencja Naukowa Architektury Informacji: Człowiek w cyfrowej rzeczywistości

Koło Naukowe Architektów Informacji zaprasza do wzięcia udziału w Studenckiej Konferencji Naukowej Architektury Informacji, która odbędzie się 21 maja 2021 roku (piątek) na platformie MS Teams. Tegoroczna edycja wydarzenia przebiegać będzie pod hasłem „Człowiek w cyfrowej rzeczywistości”. Z uwagi na obowiązujące ograniczenia epidemiczne konferencja w całości realizowana będzie online.

Celem konferencji jest umożliwienie wymiany poglądów na temat roli architektury informacji w życiu codziennym oraz refleksja nad wpływem pandemii COVID-19 na funkcjonowanie człowieka w cyfrowej rzeczywistości. Zapisy trwają do piątku 7 maja 2021 roku do godz. 23.

Zachęcamy do czynnego, jak też biernego uczestnictwa wszystkich zainteresowanych, a w szczególności studentów architektury informacji i innych kierunków, powiązanych z szeroko pojętą działalnością informacyjną.

Szczegółowe informacje dotyczące obszarów tematycznych konferencji, a także formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1vJ8DhlAm.

W razie pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem Fanpage'a Koła Naukowego Architektów Informacji lub poprzez adres e-mail: knai@umcs.pl.

Serdecznie zapraszamy!

    Aktualności

    Data dodania
    4 maja 2021