Przedłużenie zapisów na Forum Młodych Naukowców

Szanowni Państwo!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Forum Młodych Naukowców, po uzgodnieniu z Trenerami warsztatów Design Thinking, organizatorzy zdecydowali o zwiększeniu liczby osób, które będą pracowały w grupach warsztatowych i w związku z tym otwierają drugą turę naboru uczestników do udziału w Forum.

Zostało jeszcze kilkanaście wolnych miejsc - decyduje kolejność zgłoszeń! Zachęcamy do rejestrowania się i udziału w warsztatach.

Zamknięcie rejestracji przewidywane jest w ostatnim dniu maja.

Więcej informacji oraz zapisy online (zakładka: Zgłoszenia) na stronie: www.forum.umcs.pl


Prorektor ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej prof. dr hab. Radosław Dobrowolski oraz Komitet Organizacyjny zapraszają do udziału w I Forum Młodych Naukowców organizowanym przez UMCS we współpracy z Instytutem Agrofizyki PAN w Lublinie, które odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2017 r. w Centrum ECOTECH-COMPLEX w Lublinie.

Spotkanie jest skierowane do doktorantów i młodych pracowników naukowych (do 35. roku życia), którzy prowadzą lub chcieliby prowadzić badania interdyscyplinarne.

Uczestnicy Forum omówią zagadnienie interdyscyplinarności z perspektywy nauk ścisłych i humanistycznych. Gośćmi specjalnymi będą prof. dr hab. Wiesław Kamiński (UMCS), prof. dr hab. Jan Pomorski (UMCS), dr hab. Anna Belcarz (Uniwersytet Medyczny w Lublinie), prof. dr hab. Piotr Francuz (KUL), prof. dr hab. Andrzej Kokowski (UMCS), dr Paweł Mergo (UMCS), dr inż. Maja Skibińska (SGGW), mgr Mariusz Wieczorek (UW) oraz dr hab. Monika Szymańska-Chargot (Instytut Agrofizyki PAN).

    Aktualności

    Autor
    Urszula Kurzątkowska
    Data dodania
    24 maja 2017