Lubelskie Dni Modernizmu: nabór wolontariuszy do 29.03.

Doktorantka Instytutu Historii UMCS, Pani Izabela Pastuszko, zaprasza osoby chętne do pracy jako wolontariusze przy organizacji drugiej edycji Lubelskich Dni Modernizmu.

Nabór trwa do 29 marca 2017 r. do godz. 15.00. Ilość miejsc jest ograniczona.

Aby się zgłosić należy wypełnić formularz dostępny pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgOCqs6t2DpsIy7R2ex8Y-A14eWx3m_cHzy34VXrnHZqv6Kw/viewform  

Kilka słów od Organizatorów LAM:

Zapraszamy do wypełnienia formularza, dzięki któremu przyjmiemy Twoje zgłoszenie, jako osoby chętnej do podjęcia wolontariatu w Fundacji Lubelska Agora Modernizmu. Jest to pierwszy nabór na wolontariuszy, w którym będziesz mógł wybrać zakres działalności dopasowany do Twoich zainteresowań, pasji i studiów. Każdy wolontariusz będzie współpracował z konkretną osobą z zespołu (o naszym zespole możesz przeczytać na stronie internetowej: http://dnimodernizmu.pl/), dzięki czemu i Wy i My wyciągniemy wiele korzyści z takiej współpracy. Nie zwlekaj przewidujemy tylko 10 miejsc ;) Przewidujemy dwumiesięczne umowy wolontariackie. Fundacja zastrzega sobie prawo do zmiany liczby wybranych osób oraz ostatecznej propozycji zakresu proponowanej współpracy.

Cieszymy się, że chcesz do Nas dołączyć,
Zespół LAM

    Aktualności

    Autor
    Urszula Kurzątkowska
    Data dodania
    27 marca 2017