Konkurs Santander Universidades na najlepszego studenta UMCS

Santander Universidades oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zapraszają studentów 2 lub 3 roku studiów I stopnia, studiów II stopnia, a także 2–5 roku studiów jednolitych magisterskich do uczestnictwa w konkursie na najlepszego studenta UMCS.

Nagroda Santander Universidades dla najlepszego studenta UMCS jest nagrodą przyznawaną jednorazowo w kwocie 2 500,00 zł brutto najlepszemu studentowi za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe i działalność społeczną w roku akademickim 2018/2019.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 4 do 16 października 2019 roku wyłącznie przez formularz rejestracyjny dostępny na platformie internetowej Santander Universidades.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 23 października 2019 roku podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2019/2020 w Auli Uniwersyteckiej na Wydziale Prawa i Administracji UMCS. Podczas uroczystości nastąpi symboliczne przekazanie nagrody laureatowi konkursu.

Szczegółowe informacje, w tym link do formularza rejestracyjnego i regulamin konkursu w ogłoszeniu na stronie UMCS w obszarze Student - zob. >>>

    Aktualności

    Autor
    Urszula Kurzątkowska
    Data dodania
    10 października 2019