Germanistyka - "21 kierunków w 21 dni"

Łatwo przychodzi Ci nauka języka obcego, ale niekoniecznie musi to być język angielski? Interesuje Cię kultura, literatura, historia czy język naszych zachodnich sąsiadów? Chcesz mieć zapewniona pracę po studiach? Jeżeli tak, to mamy dla ciebie tylko jedną propozycję… Germanistyka w UMCS!

Zapraszamy Cię na jedyne takie studia w Polsce, gdzie właściwie wszystkie przedmioty prowadzone są w języku niemieckim, gdzie mamy dużo zajęć praktycznych, gdzie pracują Native Speakers, gdzie nauczysz się języka specjalistycznego i dowiesz się, jak wykorzystać go w praktyce: w przemyśle, biznesie czy kontaktach z klientem niemieckim w różnych branżach, gdzie uzyskasz pełne uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela. Nasza Germanistyka współpracuje z wielkimi firmami niemieckimi. Dlatego wszyscy nasi absolwenci znajdują pracę!  

Ale nauka to nie wszystko, tu każdy może znaleźć coś dla siebie. Lubisz błyszczeć na scenie – zapraszamy do grupy teatralnej, chcesz poćwiczyć zajęcia z uczniami – jedź z nami do szkół partnerskich z różnymi projektami, chcesz wytężać umyśl – przyłącz się do grupy badawczej!

Już w najbliższy poniedziałek, 17 maja o godzinie 12:00 spotkamy się z Wami w mediach społecznościowych Wydziału Humanistycznego. Z tej okazji przygotowaliśmy krótką prezentację naszego kierunku, a także pokażemy Wam, co robimy poza nauką i siedzeniem w książkach. Podczas transmisji live opowiemy Wam o studiach i możliwościach pracy dla germanisty. Będziecie mieli okazję spotkać się z wykładowcami, studentami oraz absolwentami naszego kierunku, którzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania.

Link do wydarzenia

    Aktualności

    Data dodania
    17 maja 2021