Do wygrania staż w Parlamencie Europejskim

Ogłoszenie o trzeciej edycji konkursu "Via Bruksela" organizowanym przez lubelskiego europosła Krzysztofa Hetmana.

Konkurs skierowany jest do wszystkich studentów i absolwentów uczelni z województwa lubelskiego. Do wygrania są dwa płatne miesięczne staże w Biurze Poselskim Krzysztofa Hetmana w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Staż w PE to nie tylko okazja do poznania praktycznej strony funkcjonowania instytucji europejskich i codziennej pracy posłów, to także szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego, które może otworzyć drogę do dalszej pracy zawodowej.
Aby wziąć udział w konkursie należy napisać po polsku esej o objętości do 1000 słów na temat: Europa po Brexicie. Początek końca czy też szansa na wzmocnienie integracji? i wraz z wypełnionym formularzem przesłać mailowo na adres biuro@krzysztofhetman.pl. Autorzy najlepszych prac zostaną poproszeni o przesłanie CV, a następnie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której wyłonionych będzie dwóch laureatów.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 6 listopada 2016 r.

Wszystkie informacje, w tym Regulamin Konkursu zawierający szczegółowe wymagania wobec uczestników oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie BP Krzysztofa Hetmana pod adresem: http://krzysztofhetman.pl/pl/rusza-iii-edycja-konkursu-via-bruksela/ .

    Aktualności

    Autor
    Urszula Kurzątkowska
    Data dodania
    19 października 2016