Do 16.10. trwa rekrutacja na specjalność Studium Teatralne!

Zakład Teatrologii w Instytucie Filologii Polskiej UMCS i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają w roku akademickim 2016/2017 na studium teatralne - nową trzyletnią specjalność przy kierunku filologia polska, otwartą dla wszystkich studentów UMCS oraz innych uczelni.

Dzięki współpracy Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie powstała pierwsza w Polsce specjalność, w której wiedza teoretyczna połączona jest z możliwością zdobycia umiejętności praktycznych!

180 godzin praktyk: teatralnych, zarządzania w kulturze, techniki scenicznej i sztuki nowocyrkowej na największej scenie po tej stronie Wisły, czyli w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Jak się zapisać?

 • Jesteś studentem dowolnego kierunku dowolnej uczelni?

Po prostu złóż podanie. Informacja i wzór do pobrania na stronie UMCS: http://www.umcs.pl/pl/studium-teatralne-umcs-csk.htm

 • Nie jesteś studentem? Masz maturę?

Zapisuj się na licencjackie studia polonistyczne i wybieraj specjalność Studium Teatralne w Internetowej Rejestracji Kandydatów na stronie UMCS: https://irk.umcs.lublin.pl/katalog.php?op=info&id=HUL_FPO_S1&kategoria=

Rekrutacja trwa do 16 października 2016 r.

Szczegółowe informacje o specjalności także na stronie CSK: http://spotkaniakultur.com/pl/node/235
Na zdjęciach prezentujemy gmach CSK, w którym będą się odbywać zajęcia Studium.

  Aktualności

  Autor
  Urszula Kurzątkowska
  Data dodania
  9 września 2016