Archeologia - "21 kierunków w 21 dni"

Szukasz kierunku, na którym poznasz interesujących ludzi, odkryjesz zapomniane historie, odwiedzisz ciekawe miejsca? A może chcesz dowiedzieć się, co czuł Indiana Jones odnajdując kryształową czaszkę? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie tylko jedną odpowiedź… Archeologia! W Lublinie! Według wielu jest to najprzyjemniejszy kierunek do studiowania. Tutaj przyjaźnie zawarte podczas zajęć i praktyk terenowych pozostają na całe życie.

Jeśli chcesz uzyskać ciekawy i elitarny zawód to miejsce jest właśnie dla Ciebie! Nasi absolwenci biorą udział w wykopaliskach archeologicznych prowadzonych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie… Egipt, Sudan, Gruzja, Ukraina to tylko niektóre z miejsc badanych przez naszych studentów oraz absolwentów. Absolwenci Instytutu Archeologii znajdują zatrudnienie w placówkach naukowo-badawczych, uczelniach, muzeach, służbach konserwatorskich oraz licznych firmach archeologicznych! Nieważne czy chcesz zostać aktywnym archeologiem, czy może tylko zgłębić wiedzę o ludziach, którzy żyli kiedyś na ziemiach polskich, Archeologia to miejsce dla Ciebie… Aplikuj!

Już w najbliższy piątek, 14 maja o godzinie 13.30 spotkamy się z wami w mediach społecznościowych Wydziału Humanistycznego. Podczas transmisji live poznacie naszych wykładowców, którzy opowiedzą wam o programie studiów i zawodzie archeologa.  Dowiecie się, również, co myślą o studiach nasi podopieczni i absolwenci.

Link do wydarzenia na FB

    Aktualności

    Data dodania
    13 maja 2021