Ankieta oceny zajęć - semestr letni 2015/2016

Szanowni Studenci!
Trwa kolejna edycja Ankiety Oceny Zajęć. Od 13 czerwca do 17 lipca 2016 r. można ocenić jakość zajęć dydaktycznych oferowanych przez UMCS w semestrze letnim 2015/2016.

Ankieta została udostępniona za pośrednictwem portalu USOSweb.

Aby ocenić zajęcia należy:

 1. zalogować się na swoje konto na stronie usosweb.umcs.pl;
 2. kliknąć w baner informujący o trwającej ankiecie lub;
 3. przejść do zakładki: DLA STUDENTÓW;
 4. kliknąć w link: ANKIETY;
 5. wybrać zajęcia, które chcecie ocenić i pozostawić swoją opinię.

Wszystkie odpowiedzi udzielane są anonimowo. Aby wypełnić ankietę wystarczy dostęp do Internetu i ok. 15 minut wolnego czasu. Udział w badaniu jest jednym z obowiązków studenta, wynikającym z Regulaminu Studiów.

Ankieta Oceny Zajęć pełni rolę informacji zwrotnej, a jej wyniki nie są obojętne wykładowcom oraz władzom Wydziałów i Uniwersytetu. W efekcie każda opinia posłuży do weryfikacji jakości prowadzonych zajęć, programów studiów i przydatności wiedzy zdobywanej na danym przedmiocie. Dzięki temu nasz Uniwersytet stale zmienia się na lepsze.

Jednocześnie informujemy, że przypadku wystąpienia błędów w ofercie dydaktycznej (możliwość ocenienia zajęć, w których nie uczestniczyliście lub brak dostępu do ankiety oceniającej zajęcia, w których braliście udział) należy zgłosić je w dziekanacie. W przypadku innych problemów związanych z ankietą prosimy kontaktować się z Zespołem ds. Analiz Jakości Kształcenia poprzez adres e-mail: sjk@umcs.pl.


Źródło informacji: Biuro ds. Kształcenia UMCS

  Aktualności

  Autor
  Urszula Kurzątkowska
  Data dodania
  11 lipca 2016