Absolwent IFP NAUCZYCIELEM NA MEDAL

Miło nam poinformować, że w plebiscycie "Kuriera Lubelskiego" NAUCZYCIEL NA MEDAL w kategorii nauczyciel klas IV-VIII i gimnazjum w województwie lubelskim II miejsce przypadło Panu Bartłomiejowi Borkowi, nauczycielowi języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 40 w Lublinie, absolwentowi i doktorantowi Instytutu Filologii Polskiej UMCS.

4 grudnia 2018 roku w Trybunale Koronnym w Lublinie odbyła się gala wieńcząca plebiscyt. Najlepsi pedagodzy z całego województwa, zwycięzcy w plebiscycie, odebrali dyplomy i okolicznościowe statuetki.

Obok finalistów w uroczystości wzięli udział i wręczali nagrody m.in. senator dr hab. Józef Zając i dr Beata Fałda - prorektorzy PWSZ w Chełmie, prof. Alina Orłowska - prorektor UMCS, Adam Sosnowski - prezes okręgu ZNP, Andrzej Miskur - reprezentujący Urząd Marszałkowski oraz przedstawiciele organizatora: Dariusz Kotlarz - prezes oddziału "Kurier Lubelski" i Ewa Pajuro - kierująca działem online gazety.

W przyszłym tygodniu, w specjalnym dodatku, "Kurier Lubelski" zaprezentuje wszystkich finalistów. A już dzisiaj sylwetkę naszego laureata publikuje Redakcja UMCS >>>.

Serdecznie gratulujemy!


Relacja filmowa i fotograficzna z Gali dostępna jest na stronie "Kuriera Lubelskiego" >>>

Laureat na zdjęciu ze spotkania "Lalka" i inne. W 170. rocznicę urodzin Bolesława Prusa" (9.06.2017), fot. Artur Furmańczuk.

    Aktualności

    Autor
    Urszula Kurzątkowska
    Data dodania
    5 grudnia 2018