16. edycja konkursu European Language Label

European Language Label (Europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych) to europejski certyfikat jakości w edukacji językowej, przyznawany we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Certyfikat jest wyróżnieniem za innowacyjne techniki kształcenia i promuje osiągnięcia metodyczne i dydaktyczne. W Polsce przyznawany jest od 2001 roku.

Już po raz szesnasty rozpoczynają się poszukiwania najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektów w zakresie nauczania i uczenia się języków obcych. To szansa dla wszystkich nauczycieli i instytucji, realizujących oryginalne i twórcze projekty językowe, na zdobycie prestiżowego certyfikatu European Language Label. Tegoroczna edycja jest szczególnie wyjątkowa, ponieważ przyznamy nagrodę w kategorii specjalnej, związanej z obchodami 30-lecia programu Erasmus+.

Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie typy instytucji, zajmujące się kształceniem językowym, spełniające wymogi programu Erasmus+. Wystarczy wejść na stronę www.ell.org.pl i wypełnić wniosek we wskazanym miejscu.

Formularze należy przesłać do 20 czerwca 2017r.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronie www.ell.org.pl.


W Polsce konkurs ELL prowadzony jest przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji - Narodową Agencję Programu Erasmus+ oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

    Aktualności

    Autor
    Urszula Kurzątkowska
    Data dodania
    26 maja 2017