„Rozwój humanistyki (...)" Toruń, konferencja 24-25.11.2016

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej UMCS zachęca do udziału w konferencji „Rozwój humanistyki: co i jak zmieniać w naukach społecznych i humanistycznych w Polsce?”. Konferencja odbędzie się w Toruniu w dniach 24-25 listopada 2016 roku.

Organizatorem konferencji jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji mogą już teraz wypełnić formularz rejestracyjny na stronie MNiSW, na której dostępny jest także program konferencji (w pliku PDF) oraz informacje logistyczne dla uczestników konferencji (w pliku PDF) .

Konferencja w Toruniu będzie drugą z cyklu konferencji programowych poprzedzających zaplanowany na wrzesień 2017 roku Narodowy Kongres Nauki. Podczas konferencji przedyskutowane zostaną koncepcje dotyczące sposobu finansowania badań naukowych w naukach humanistycznych i społecznych, możliwości wykorzystania wyników badań z tych obszarów w praktyce, a także koncepcja ścieżek kariery akademickiej i rozwoju młodych badaczy w ramach nauk społecznych i humanistycznych.


Kontakt do Biura ds. Współpracy Międzynarodowej UMCS:
tel. 81 537 54 98 (58)
e-mail: olga.pliszczynska@umcs.pl; magdalena.pokrzycka@umcs.pl

    Aktualności

    Autor
    Urszula Kurzątkowska
    Data dodania
    16 listopada 2016