Wesprzyjmy inicjatywę Koła Kognitywistyki poprzez udział w głosowaniu

Bardzo proszę o wsparcie poprzez udział w codziennych głosowaniach kandydatury współorganizowanego na przez Koło Kognitywistyki projektu "Tydzień Mózgu #MariaMyśli na UMCS" - konkurs Laurów Uniwersyteckich 2021 - który został nominowany w kategorii Uniwersytecki Projekt Naukowy.

Wszystko zależy od liczby oddanych głosów. Głosować można codziennie do dnia 21 października (oddanie głosu należy codziennie powtarzać). Szczegóły pod linkiem: https://funip.pl/glosowanie/

dr hab. Leszek Kopciuch, prof. UMCS
Dziekan

Miło nam poinformować, że członkinie i członkowie Koła Kognitywistyki UMCS, SKN Psychologii „Adesse” oraz SKN Neurobiologów zostali nominowani do nagrody "Laurów Uniwersyteckich" w kategorii "Uniwersytecki Projekt Naukowy" za organizację marcowego wydarzenia "Tydzień Mózgu #MariaMyśli na UMCS". Był to cykl warsztatów, wykładów i quizów promujących wiedzę o naszym wspaniałym centrum dowodzenia. W aktywności włączyli się zarówno studenci, jak i naukowcy z kraju, a także z zagranicy.

W dniach od 16 października 2021 roku (godz. 15.00) do 21 października 2020 roku (godz. 16:00) odbywa się głosowanie internetowe, wyłaniające jednego laureata w każdej kategorii. W głosowaniu bierze udział po 3 kandydatów z każdej kategorii, którzy uzyskali odpowiednio największą liczbę głosów oddanych przez Delegatów.

Każdy może dołożyć swoją cegiełkę! Aby wesprzeć inicjatywę Tydzień Mózgu, wystarczy wejść na: https://funip.pl/glosowanie/ i przejść do ankiety na dole strony. Głosowania można dokonać po zalogowaniu się codziennie do 21 października 2021 r.

    Aktualności

    Data dodania
    21 października 2021