Webinar dla kandydatów #LIVE-UMCS

Już w najbliższy czwartek, tj. 9 września br. o godzinie 16:00 na facebookowym profilu UMCS odbędzie się ostatni w tegorocznej rekrutacji webinar dla kandydatów na studia – #LIVE-UMCS.

Podczas czwartkowego spotkania online nasza studentka – Nina – opowie Wam o najistotniejszych kwestiach związanych z procesem rekrutacji – przybliży kierunki, na których wciąż prowadzona jest dodatkowa rekrutacja i odpowie na najczęściej pojawiające się pytania. Jako przedstawicielka samorządu jednego z wydziałów UMCS zaprezentuje, jak wygląda życie studenckie na naszej uczelni.

Z kolei Paweł zabierze Was na wirtualny spacer po Miasteczku Akademickim – jednym z największych i najpiękniejszych kampusów w Polsce. Zobaczycie infrastrukturę i będziecie mogli zajrzeć do akademików.

Poznacie również „sportową twarz” Uniwersytetu. Rafał przedstawi Wam „Program dwutorowej kariery UMCS” oraz ofertę AZS UMCS Lublin. Ponadto opowiemy Wam o procedurze ubiegania się o miejsce w akademiku oraz oferowanych stypendiach.

W trakcie webinaru aktywny będzie również czat, na którym będziecie mogli zadawać pytania – nasi pracownicy udzielą na nie odpowiedzi.

Spotkaj się z nami online!

    Aktualności

    Data dodania
    8 września 2021