Trener biznesu - nowość w ofercie studiów podyplomowych!

Do 30 września 2023 r. trwa rekrutacja na studia podyplomowe "Trener biznesu". Jest to tegoroczna nowość w ofercie studiów podyplomowych UMCS.

Studia podyplomowe „Trener biznesu” powstały w ramach współpracy między Wydziałem Filozofii i Socjologii UMCS, Wydziałem Ekonomicznym UMCS oraz Europejskim Instytutem Psychologii Biznesu na podstawie Listu Intencyjnego, podpisanego pomiędzy dr. hab. Leszkiem Kopciuchem, prof. UMCS – Dziekanem WFiS UMCS, dr hab. Mariuszem Kicią – Dziekanem WE UMCS i Cezarym Fryszkiewiczem – współwłaścicielem EIPB.

Studia przeznaczone są dla osób pragnących zdobyć zawód trenera biznesu, pracowników działów personalnych zajmujących się szkoleniami i odpowiedzialnych za rozwój pracowników, a także konsultantów w firmach szkoleniowych chcących udoskonalić umiejętności miękkie przydatne w branży szkoleniowej.

Zajęcia realizowane będą przez wybitnych specjalistów dzięki czemu uczestnik studiów otrzymuje specjalistyczną wiedzę oraz nabywa praktyczne umiejętności z zakresu przygotowania i prowadzenia szkoleń w trzech obszarach tematycznych: komunikacji i współpracy w zespole, psychologii sprzedaży i negocjacji oraz radzenia sobie z emocjami i stresem, a także profesjonalnego świadczenia usług szkoleniowych na rynku pracy, łącznie z założeniem własnej firmy szkoleniowej.

Szczegółowe informacje.

Serdecznie zapraszamy!

    Aktualności

    Data dodania
    1 czerwca 2023