X Cashless Congress już jutro!

Cashless Congress to święto przedsiębiorców z branży płatniczej, regulatorów, organizacji międzynarodowych, administracji publicznej i środowisk naukowych. Doskonała okazja do poznania najnowszych trendów technologicznych, zrozumienia zmian prawnych i spotkania najważniejszych osób, odpowiedzialnych za rozwój płatności w Polsce. To marka ceniona na rynku i corocznie przyciągająca czołowych ekspertów z Polski i Europy, której partnerami są podmioty szczególnie zasłużone dla rozwoju usług płatniczych. Jedyna konferencja łącząca biznes, administrację publiczną i naukę.

W 2013 roku Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego wspólnie z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowała pierwszy kongres płatniczy. Dwa lata później kongres stał się wydarzeniem międzynarodowym i przeniósł się do hotelu Sheraton. Od tamtej pory Cashless Congress to tysiące uczestników, setki panelistów i prelegentów, blisko 100 wręczonych eDukatów. 

Już jutro rozpocznie się jubileuszowa dziesiąta edycja – wyjątkowa pod każdym względem. Organizatorzy zaproszą jeszcze więcej panelistów, poruszą najistotniejsze zagadnienia, umożliwią bezpośredni kontakt z czołowymi twórcami polskich produktów płatniczych i zapewnią doskonałą atmosferę i przyjazny networking.

31 maja i 1 czerwca 2022 r. warszawski hotel InterContinental będzie areną spotkań najważniejszych osób branży. Ponad stu panelistów i prelegentów, kilkadziesiąt paneli na dwóch scenach kongresowych, stoiska czołowych dostawców technologii, uroczysta Gala z nagrodami branżowymi dla najlepszych z najlepszych za 2022 rok z dodatkowo nagrodzonymi najważniejszymi osobami i inicjatywami ostatniego dziesięciolecia.

Na głównej scenie najważniejsze tematy, dyskusje w gronie ekspertów. Na PayTech Arena prezentacje specjalistów, zwiastuny nowych usług i produktów. Każdy znajdzie dla siebie coś wartościowego, potrzebnego, unikatowego.

Przyszłość jest bardzo ważna, ale nie można zapominać o przeszłości, o ludziach i firmach, które ukształtowały branżę. X Cashless Congress przypomni uczestnikom szczególne osiągnięcia branży płatniczej w ostatnich 10 latach. Opowiedzą o nich bohaterowie wydarzeń, autorzy wyjątkowych rozwiązań, świadkowie zmian zachodzących na polskim rynku, ale to również okazja do wyróżnienia najlepszych z najlepszych. I nie tylko za dokonania ostatnich 12 miesięcy. Ale również za ostatnie 10 lat – niezmiernie ważnych dla polskiego rynku płatności bezgotówkowych.

Cashless Congress to najlepsza okazja, żeby posłuchać, zapytać i usłyszeć odpowiedzi na najważniejsze pytania. Zachęcamy do zgłoszenia udziału w Kongresie tutaj

    Aktualności

    Data dodania
    30 maja 2022