Wyróżnienie pracowników Wydziału Ekonomicznego UMCS

Konferencja „Strategie w podejmowaniu decyzji w sytuacjach konfliktu i współpracy to coroczne forum wymiany poglądów i doświadczeń związanych z zagadnieniami podejmowania decyzji oraz kształtowania strategii w organizacjach. Motywem przewodnim tegorocznej, XV edycji konferencji, były "Wyzwania współczesnej organizacji".

Podczas konferencji zostało wyróżnionych zostało 7 referatów, z czego autorami 4 byli pracownicy Wydziału Ekonomicznego UMCS. Wyróżnienie otrzymali:

  • dr hab. Anna Rakowska, prof. UMCS za artykuł “Naukowiec czy przedsiębiorca-  dylematy akademickie w modelu uniwersytetu korporacyjnego
  • dr hab. Mariusz Hofman za artykuł „Modelowanie mechanizmów osiągania doskonałości projektowej
  • dr Aneta Karasek  za artykuł „Role działu ZZL- stan obecny i wyzwania”
  • dr Monika Jakubiak za artykuł „Zrównoważony rozwój wyzwaniem współczesnej organizacji – opinie i postawy studentów” napisany wspólnie z dr Martą Cholewą-Wiktor.

Konferencja została zorganizowana przez Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Patronat merytoryczny nad konferencją objął Komitet Nauk Organizacji i Zarządzania PAN oraz International Project Management Association Polska (IPMA Polska).

Podczas konferencji przedstawiono wyzwania stojące przez współczesnymi organizacjami, w tym w szczególności w zakresie zarządzania projektami oraz pracownikami. Uczestnicy konferencji dyskutowali o sposobach wykorzystania rozwiązań ICT oraz identyfikacji zagrożeń z nimi związanymi.

    Aktualności

    Data dodania
    20 sierpnia 2019