VI konferencja pn. „Gospodarka o obiegu zamkniętym – racjonalne gospodarowanie zasobami” 28-30.11.2022 r.

Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w VI konferencji pn. „Gospodarka o obiegu zamkniętym – racjonalne gospodarowanie zasobami”, która odbędzie się w dniach 28-30.11.2022 r. w formule hybrydowej – online oraz w Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA.

Będzie to już szóste spotkanie dotyczące tematyki gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) organizowane przez Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN – Pracownię Badań Strategicznych.
Konferencja uzyskała wsparcie Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu „Doskonała nauka”.

Celem konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń oraz prezentacja działań wspierających i promujących rozwiązania zgodne z założeniami GOZ, a także dyskusja o znaczeniu surowców mineralnych w gospodarce Polski i UE, a zwłaszcza ich zapotrzebowaniu dla rozwoju odnawialnych źródeł energii, bezpieczeństwie dostaw surowców krytycznych i energetycznych, oraz możliwościach wykorzystania surowców wtórnych.

Wydarzenie rozpocznie się specjalną sesją w ramach VIII edycji konferencji „Innowacyjne pomysły młodych naukowców:  Nauka –Startup –Przemysł”, która odbędzie się w dniu 28 listopada 2022 r. w Krakowie w Klubie Studio AGH ul. Budryka 4 i on-line w godzinach 9-15.
Następnie planowany jest zorganizowany transport do hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na wydarzenie.

W przypadku zgłoszenia się na konferencję możliwość bezkosztowej rezygnacji z uczestnictwa jest do 25.11 (piątek), po tym terminie, osoba zgłoszona zostanie obciążana kosztami udziału w konferencji. Kolejność zgłoszeń decyduje o dostępności miejsc noclegowych w hotelu.

Zainteresowanych wydarzeniem zapraszamy do zapoznania się z ulotką konferencji załączoną w wiadomości.
 

Załączniki

    Aktualności

    Data dodania
    18 października 2022