Spotkanie z trenerami Platformy Startowej - już 27 kwietnia!

A może własny biznes?... Masz pomysł, ale nie wiesz jak zacząć? Platforma Startowa Connect powstała właśnie po to, żeby Ci pomóc.

Studenckie Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Innowacji „SYNERGIA” zaprasza na spotkanie z trenerami Platformy Startowej i przedstawicielami startupów z Lublina.

Spotkanie odbędzie się w środę, 27 kwietnia o godz. 15:00 w Auli I na Wydziale Ekonomicznym UMCS.

Platforma startowa jest dla Ciebie, jeśli:

 • masz pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć,
 • nie chcesz po studiach szukać pracy na etacie,
 • przedkładasz „niezależność” nad „bezpieczeństwo za najniższą krajową”.

W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Platformy Connect oraz środowiska startup z Lublina. To wyjątkowa okazja dla studentów i potencjalnych pomysłodawców, aby zapoznać się z unikalną ofertą wsparcia młodych przedsiębiorców na Lubelszczyźnie.

„Platformy startowe dla nowych pomysłów" to pierwszy w Polsce program wsparcia młodej przedsiębiorczości, który jest realizowany na taką skalę i w tak szerokim zakresie. Jest tokompleksowy program wspierania startupów, realizowany w ramach Programu Polska Wschodnia 2014–2020 przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, który pomaga młodym ludziom w przekształcaniu pomysłów w innowacyjny biznes. Jedną z platform wdrażających program jest .,Connect" koordynowana przez Lubelski Park Naukowo- Technologiczny.

  Aktualności

  Autor
  Arkadiusz Wronowski
  Data dodania
  19 kwietnia 2016