Konkurs o Nagrodę Rady ds. Przedsiębiorczości na najlepszą pracę magisterską z zakresu uwarunkowań przedsiębiorczości w Polsce

Szanowni Państwo,

zachęcamy do wzięcia udziału w drugiej edycji Konkursu o Nagrodę Rady na najlepszą pracę magisterską z zakresu uwarunkowań przedsiębiorczości w Polsce.

Celem Konkursu jest uhonorowanie absolwentów szkół wyższych, którzy z sukcesem obronili swoje prace magisterskie dotyczące uwarunkowań przedsiębiorczości w Polsce. Inicjatywa ta ma również docenić rolę promotorów tych prac, którzy efektywnie opiekując się magistrantami przyczynili się do ich sukcesu.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 30 czerwca 2021 roku drogą mailową na adres: konkurs.przedsiebiorczosci@prezydent.pl lub pocztą tradycyjną do Kancelarii Prezydenta RP, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa. Szczegóły dotyczące Konkursu znajdują się w załączonym Regulaminie Konkursu oraz Formularzu Zgłoszeniowym, które dostępne są również w serwisie www.prezydent.pl, w zakładce Rada ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP.

Dla Zwycięzców Konkursu przewidziane są nagrody pieniężne.

 

Załączniki

    Aktualności

    Data dodania
    21 czerwca 2021