Jak stworzyć startup, który podbije świat ?

Jak stworzyć startup, który podbije świat ?

A może własny biznes?... Masz pomysł, ale nie wiesz jak zacząć? Platforma Startowa Connect powstała właśnie po to, żeby Ci pomóc.
Studenckie Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Innowacji „SYNERGIA” zaprasza na spotkanie z trenerami Platformy Startowej i przedstawicielami startupów z Lublina.
Już w środę, 27 kwietnia o godz. 15:00 w Auli III na Wydziale Ekonomicznym UMCS

Platforma startowa jest dla Ciebie, jeśli:
- masz pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć,
- nie chcesz po studiach szukać pracy na etacie,
- przedkładasz „niezależność” nad „bezpieczeństwo za najniższą krajową”.

W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Platformy Connect oraz środowiska startup z Lublina. To wyjątkowa okazja dla studentów i potencjalnych pomysłodawców aby zapoznać się z unikalną ofertą wsparcia młodych przedsiębiorców na Lubelszczyźnie.

 „Platformy startowe dla nowych pomysłów" to pierwszy w Polsce program wsparcia młodej przedsiębiorczości, który jest realizowany na taką skalę i w tak szerokim zakresie. Jest to kompleksowy program wspierania startupów, realizowany w ramach Programu Polska Wschodnia 2014–2020 przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, który pomaga młodym ludziom w przekształcaniu pomysłów w innowacyjny biznes. Jedną z platform wdrażających program jest .,Connect" koordynowana przez Lubelski Park Naukowo-Technologiczny.

 

    Aktualności

    Data dodania
    21 kwietnia 2016