Interim Management – nowość w zarządzaniu wiekiem i firmą - WSTĘP WOLNY!

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu 10 ogólnopolskich bezpłatnych konferencji "Interim Management – nowość w zarządzaniu wiekiem i firmą", które odbędą się w 10 największych miastach wojewódzkich, od 25 listopada 2014 r. do 18 marca 2015 r.

Konferencje odbywają się od 2009 r. i w dotychczasowych pięciu edycjach swoimi doświadczeniem dzielili się m.in.: Robert Neymann – Prezes Zarządu Harper Hygienic, Norbert Biedrzycki – Prezes ABC Data; Maciej Berger – Członek Zarządu Nordea; MarcinPorada - Dyrektor Generalny Dell Products Poland; Tomasz Buraś – Prezes Zarządu DHL Express Poland; Prof. Andrzej Blikle; Krzysztof Koszela – Członek Zarządu Colian; Monika Nachyła – Wiceprezes Banku BGŻ.

Prelekcje to nie teoria, a praktyka tak istotna w pracy każdego menedżera. Punktem kulminacyjnym będą debaty eksperckie, w których udział wezmą osoby decyzyjne – zatrudniające Interim Managerów. W ich trakcie postaramy się odpowiedzieć m.in. na pytania, czy interim management ma szanse powodzenia w sektorze publicznym, spółkach skarbu państwa, korporacjach czy firmach rodzinnych. Nie zabraknie także wymiany podglądów na linii zarząd – Interim Manager.

Szczegóły:  http://www.interim24.com.pl/konferencje/

Rejestracja: http://www.interim24.com.pl/konferencje/rejestracja/

Zapraszamy do zapoznania się z programem i zarejestrowania swojego uczestnictwa.

Liczba miejsc jest ograniczona !

    Aktualności

    Autor
    Ewelina Mazurkiewicz
    Data dodania
    3 listopada 2014