Spotkanie informacyjne nt. konkursu TEAM TECH oraz TEAM TECH – CORE FACILITY

Centrum Transferu Wiedzy i Technologii UMCS informuje, że tylko do 16 stycznia 2017 roku trwa nabór wniosków w kolejnej edycji programu TEAM. Celem projektu jest rozwój kadr sektora B+R i wsparcie projektów zespołowych prowadzonych przez wybitnych uczonych z udziałem partnera zagranicznego.


Finansowanie można zdobyć na prace B+R przyczyniające się do rozwiązywania najważniejszych problemów naukowych w skali globalnej lub podejmujące istotne wyzwania stojące przed współczesnym społeczeństwem. Rezultaty projektów powinny mieć wpływ na rozwój społeczno-gospodarczy kraju oraz wpisywać się w zakres Krajowych Inteligentnych Specjalizacji. Projekty mogą być realizowane nie tylko w jednostkach naukowych, ale także w przedsiębiorstwach lub konsorcjach naukowo-przemysłowych.

Chcąc zachęcić naukowców UMCS do aplikowania o te środki zapraszamy na spotkania informacyjne na Państwa Wydziałach. Pracownicy Centrum Transferu Wiedzy i Technologii UMCS opowiedzą o konkursie, zasadach aplikowania, a także sposobach poszukiwania partnerów do konsorcjum.

Zaplanowane spotkanie na Wydziale:

 • Wydział Chemii, 12.12. 2016r.  (poniedziałek) o godz. 14.00 w sali 546 Collegium Chemicum.

Zapraszamy!

  Aktualności

  Autor
  Karol Pilorz
  Data dodania
  9 grudnia 2016