Jak zostać finansowym ninja? - spotkanie z M. Szafrańskim

Zapraszamy na spotkanie z blogerem finansowym Michałem Szafrańskim, autorem bloga "jakoszczedzacpieniadze.pl" i ekspertem z zakresu zarządzania finansami osobistymi.

Wykład odbędzie się 3 grudnia br. w godz. 18:00 - 22:00 w Auli Głównej Wydziału Prawa i Administracji UMCS. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na https://joplivetour.konfeo.com.

Blog Michała Szafrańskiego

Strona Michała Szafrańskiego na Facebooku


Z niecierpliwością oczekuję na te spotkania. #JOPlive Tour jest nie tylko świetnym pretekstem do rozmów „na żywo” z moimi Czytelnikami, ale przede wszystkim do podzielenia się wiedzą. Zapraszam więc każdego, kto chce mądrze, bardziej świadomie zarządzać swoimi finansami osobistymi i zadbać o swoją emeryturę. – powiedział Michał Szafrański.

Spotkanie rozpocznie się prezentacją zatytułowaną „Jak zostać finansowym ninja”. Podczas prezentacji Michał Szafrański opowie o podstawowych zasadach, którymi powinien kierować się każdy, kto chce zadbać o swoją przyszłość, mądrze inwestować i samodzielnie zaoszczędzić na swoją emeryturę. Nie zabraknie też czasu na pytania oraz na indywidulane rozmowy.

Cykl spotkań #JOPlive Tour jest kolejnym projektem Michała Szafrańskiego, którego celem jest edukacja finansowa Polaków (ponad 2,38 mln Polaków ma problemy z terminowym płaceniem rat kredytów!). Opracowany przez niego autorski, bezpłatny kurs online „Pokonaj swoje długi” cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Od 15 czerwca br., w ciągu 4 miesięcy, już blisko 10 tys. osób skorzystało z kursu. Jest on dostępny bezterminowo na platformie www.pokonajswojedlugi.pl. Cały kurs trwa pięć tygodni i składa się z 25 lekcji wideo, które pomagają w uświadomieniu sobie problemu, znalezieniu motywacji do walki, inwentaryzacji naszej aktualnej sytuacji finansowej i ułożeniu planu wychodzenia z długów.

    Aktualności

    Autor
    Karol Pilorz
    Data dodania
    26 listopada 2015