Zajęcia dydaktyczne w listopadzie

Drodzy Studenci, 

dzięki naszym wspólnym staraniom oraz ciężkiej pracy udało nam się prowadzić przez cały październik laboratoria w formie stacjonarnej. Mamy więc za sobą już 1/4 semestru zimowego. Bardzo Wam dziękuję za dyscyplinę, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz ogromną chęć do pracy. Wszyscy jednak wnikliwie obserwujemy sytuację epidemiczną w naszym kraju, która pogarsza się znacząco każdego dnia. Z tego powodu w dniu dzisiejszym Władze Wydziału w porozumieniu z Władzami Instytutu Nauk Biologicznych podjęły trudną decyzję o zmianie formy zajęć laboratoryjnych na zdalną w terminie od 2 do 13 listopada (2 tygodnie). Naszym priorytetem w tym momencie musi być Wasze zdrowie oraz zdrowie pracowników Wydziału. W obu nadchodzących tygodniach są dodatkowe dni wolne od zajęć, więc mamy nadzieję, że nie będzie to dla Was zbyt duża strata. Liczymy również na to, że po tej krótkiej przerwie znowu uda nam się powrócić do tradycyjnej - stacjonarnej formy zajęć laboratoryjnych, na co wszyscy jesteśmy dobrze przygotowani.

W najbliższych dwóch tygodniach w formie stacjonarnej nadal mogą być realizowane pracownie magisterskie i specjalizacyjne, zwłaszcza te, w których uczestniczą studenci ostatniego roku studiów magisterskich. Proszę o uzgadniane ich terminów i możliwości ich odbywania bezpośrednio z opiekunami prac dyplomowych.

Życzę Wam dużo zdrowia i spokoju. W razie pytań jesteśmy z Panią Prodziekan do waszej dyspozycji mailowo, telefonicznie oraz podczas dyżurów dziekanów (piątki, godzina 14.00).

Z wyrazami szacunku

Joanna Czarnecka, dziekan

 

    Aktualności

    Data dodania
    28 października 2020