X Konferencja Adeptów Fizjologii

Serdecznie zapraszamy do udziału w X Konferencji Adeptów Fizjologii "Homeostaza – mikrobiom – ksenobiotyki", która odbędzie się w dniach 13-14 września 2018 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15.

Celem tego cyklicznie organizowanego spotkania jest stworzenie interdyscyplinarnego forum do prezentacji osiągnięć naukowych studentów, młodych pracowników nauki oraz ich opiekunów. Uczestnikami Konferencji mogą być studenci kierunków biologicznych i medycznych oraz pracownicy jednostek nauk podstawowych i klinicznych, których przedmiotem zainteresowań są badania funkcji i dysfunkcji organizmu ludzi i zwierząt.

Program Konferencji obejmuje zarówno zróżnicowane tematycznie sesje naukowe, prowadzone przez znakomitych ekspertów w poszczególnych dziedzinach nauk biologicznych i medycznych, jak i praktyczne warsztaty, skierowane przede wszystkim do studentów i młodych pracowników nauki, których uczestnictwo sprawi, że Konferencja będzie nie tylko wartościowym wydarzeniem naukowym, ale także cenną płaszczyzną integracji środowiska akademickiego.

Więcej informacji na stronie Konferencji.

Strona na Facebooku

Serdecznie zapraszamy!

Przewodniczący Rady Naukowej

  • dr hab. n. med. Teresa Małecka-Massalska
  • dr hab. n. wet. Jose Luis Valverde Piedra, prof. nadzw.

    Aktualności

    Data dodania
    12 czerwca 2018