Job Hunting w ramach Bio Forum 2016

Celem przedsięwzięcia Job Hunting w ramach Bio Forum 2016 jest umożliwienie studentom odbycia rozmów kwalifikacyjnych z czołowymi polskimi firmami biotechnologicznymi. W tym roku rekrutują takie firmy jak Mabion S.A. oraz Selvita S.A.. W zeszłym roku inicjatywa zakończyła się 5 ofertami staży, z czego aż 3 zaowocowały zatrudnieniem w firmie.

Informujemy, że tegoroczna edycja BioForum 2016 odbędzie się w Łodzi w dniach 9-10 maja. Konferencja angażuje centralno-wschodni region life science.

 

Oprócz dostępu do wystawy firm, katalogu z ich opisami oraz panelu wykładowego, zostały przygotowane specjalne eventy satelitarne tylko dla studentów i doktorantów.

Po pierwsze zostanie przeprowadzony wykład „Modne kierunki rozwoju w laboratorium biotechnologicznym”.

Po drugie wykład z zakresu Human Resources - jakie zawody mogą być realizowane po ukończeniu studiów? Jak wygląda sytuacja rynkowa biotechnologicznych zawodów? Omówienie potencjalnych ścieżek rozwoju i kariery oraz przegląd dostępnych konkursów dla studentów i doktorantów.

Po trzecie warsztat z Good Manufacturing Practice – pipetowanie, który będzie zakończony certyfikatem firmy przeprowadzającej – Metler Toledo.

Jednostkowy koszt uczestnictwa w konferencji to 100 euro + VAT. W ramach finansowania z uczelni przewidziane są promocje do końca marca:

-przy uczestnictwie 5-9 osób z jednej uczelni -> 69 euro + VAT za osobę

-przy uczestnictwie 10-15 osób z jednej uczelni ->59 euro +VAT za osobę

Istnieje również możliwość udziału w tylko jednym dniu konferencji, kiedy student/doktorant jest bardziej nastawiony np. na Job Hunting niż na panel wykładowy – w takiej sytuacji koszt uczestnictwa należy pomniejszyć o połowę.

Więcej informacji na stronie internetowej:  www.cebioforum.com,  a w razie pytań prosimy o kontakt: p.okla@cebioforum.com.

    Aktualności

    Data dodania
    11 lutego 2016