This is Us - open call

Nabór jest przedłużony na przyszły tydzień.

Zapraszamy do udziału w wystawie This is Us w ramach Ogólnopolskiego Forum Kultury Studenckiej, które odbędzie się w ACKiM UMCS Chatka Żaka 20-22.10.2021 r. 

This is Us (z ang. To my) to wystawa sztuki studentów mówiąca o nich samych. To otwarty na różnorodność ludzi, form i działań projekt, w którym młodzi artyści w sposób nieskrępowany będą mogli za pośrednictwem sztuki powiedzieć o sobie i swoim pokoleniu. Oddając im głos i przestrzenie galerii Chatki Żaka chcemy dowiedzieć się i zobaczyć, kim są dziś studenci, jak postrzegają, doświadczają i wyrażają siebie i swoją rzeczywistość. This is Us stanie się tym samym wielowątkową wizualną opowieścią pisaną przez jej bohaterów.

Do wystawy mogą zgłosić się artyści indywidualni i grupy twórcze studentów i doktorantów do 35 roku życia. Zgłaszane prace mogą być wykonane w dowolnej technice, m.in. malarstwo, grafika, rzeźba, instalacja, obiekt, fotografia, video-art, multimedia, performance.

Nabór jest przedłużony na przyszły tydzień. Osoba do kontaktu: Agnieszka Dudek, Kurator Linii Visual Art., agnieszka.dudek@poczta.umcs.lublin.pl. 

Więcej informacji, regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne pod adresem: https://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,9419,zglos-sie-do-przegladu-dzialan-artystycznych-ogolnopolskiego-forum-kultury-studenckiej,106798.chtm

    Aktualności

    Data dodania
    1 października 2021