Konkurs fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie”

Rusza ósma edycja konkursu fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści zajmujący się fotografią artystyczną i reportażową, jak i osoby fotografujące amatorsko.

Zachęcamy do pokazania regionu lubelskiego w dwóch kategoriach konkursowych: fotografii artystycznej oraz fotografii reportażowej. W dotychczasowych siedmiu edycjach konkursu wzięło udział ponad 400 autorów z całego kraju. Najciekawsze zdjęcia publikowane były na pokonkursowych wystawach oraz w różnych publikacjach promujących Region Lubelski.

W tym roku termin nadsyłania prac mija 31 października. Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia znajdą się w katalogu, wydanym w formie kalendarza Regionu Lubelskiego na 2020 rok i będą eksponowane na pokonkursowej wystawie. Nagrodami w konkursie, w każdej z dwóch kategorii, są karty zakupowe o wartości 750, 650 oraz 550 zł, oraz zestawy wydawnictw regionu.

Prace oceni jury złożone z fotografików reprezentujących stowarzyszenia i związki twórcze oraz ze specjalistów promocji Urzędu Marszałkowskiego


Źródło informacji: Organizatorzy: https://www.lubelskie.pl/konkurs-fotograficzny/

Załączniki

    Aktualności

    Data dodania
    14 sierpnia 2019