Rozpoczęcie roku akademickiego 2020/2021

Dzisiaj 1 października, czyli pierwszy dzień roku akademickiego 2020/2021. Szczególnie serdecznie witamy dzisiaj nowych studentów, którzy dołączają do naszej społeczności.

Rok 2020 to czas wielu wyzwań i zmian, które nie ominęły także naszego Uniwersytetu. Władze uczelni przerwę międzysemestralną wykorzystały na analizę i poszukiwanie rozwiązań działania UMCS w dobie pandemii. Mimo że rozpoczynający się rok akademicki będzie inny niż zwykle, mamy nadzieję, że niezmiennie okres studiów będzie czasem zdobywania nowych doświadczeń, sukcesów i trwałych przyjaźni.

Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi prof. dr hab. Doroty Kołodyńskiej – Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia UMCS. Z materiału filmowego dowiecie się, jak będzie wyglądała organizacja obecnego roku akademickiego, jakie środki ochrony zostały wprowadzone w obiektach Uczelni oraz czego w nadchodzącym czasie życzy Pani Prorektor.

Cała społeczność akademicka cieszy się z choć częściowego powrotu żaków na uczelnię i naszych nowych studentów.  To dzięki Wam nasz Uniwersytet tętni życiem nawet w trudnych czasach.  

    Aktualności

    Data dodania
    1 października 2020