Zaproszenie na mecz Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin mają intensywny początek sezonu. Niedzielne spotkanie z zespołem PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski będzie ich trzecim w odstępie dziewięciu dni. Zapraszamy do hali im. Zdzisława Niedzieli przy Alejach Zygmuntowskich 4 w Lublinie. Początek spotkania z Gorzowem w niedzielę (13 października 2019 r.) o godzinie 18:00.

Trudno wskazać faworyta w tym meczu. Zapowiada się wyrównany pojedynek, ale to gwarancja dużej dawki emocji dla kibiców. Drużyna z Gorzowa zaczęła sezon od bardzo efektownej wygranej. Podopieczne trenera Dariusza Maciejewskiego pokonały na Pomorzu tamtejszy Uniwersytet Gdański 101-65. Taki wynik pozwolił im zająć fotel lidera Energa basket Ligi Kobiet po 1. kolejce rozgrywek. Wyróżniającą się postacią była Kahleah Copper, która zapisała na swoim koncie aż 32 punkty!

Natomiast Pszczółki na inauguracji sezonu uległy w Lublinie drużynie Artego Bydgoszcz 62-78. Dlatego tym razem będą chciały odrobić niedawny falstart. Wydaje się, że jak najbardziej jest to możliwe, bo akademiczki pokazały już w pierwszym meczu, że potencjał w drużynie jest. Wtedy na wyniku zaważyła gorsza dyspozycja w trzeciej kwarcie. Jeśli zielono-białe ustabilizują formę i nie pozwolą sobie na słabsze fragmenty w meczu, spotkanie powinno zakończyć się sukcesem. Jedynym utrudnieniem może być absencja Briany Day, która od początku sezonu jest niezdolna do gry.

Zapraszamy do kibicowania!

    Aktualności

    Autor
    Kamil Wojdat
    Data dodania
    9 października 2019