Wakacyjne kursy języka angielskiego - wolne miejsca!

Centrum Nauczania i Certyfikacji Kursów Językowych zaprasza na wakacyjne kursy języka angielskiego pod patronatem JM Rektora UMCS.

Język angielski TOEIC (30 godzin)

10 spotkań, 3 x 45 minut, godz. 16.15 – 18.30
Cena: 390 zł
Termin 12.09 – 23.09.2016

Intensywny kurs języka angielskiego przygotowujący do międzynarodowego egzaminu certyfikatowego TOEIC (Test of English for International Communication). Celem kursu jest zapoznanie słuchaczy z formatem egzaminu, przećwiczenie zadań występujących na teście oraz przybliżenie technik egzaminacyjnych pomagających w osiągnięciu jak najlepszego wyniku. Kurs stanowi doskonałą okazję do kompleksowego przygotowania się do najbliższej edycji egzaminu TOEIC, planowanej na koniec września 2016.

Język angielski Kurs maturalny (30 godzin)

10 spotkań, 3 x 45 minut, godz. 09.30 – 11.45
Cena: 390 zł
Termin: 16.08 – 29.08.2016

Intensywny, dwutygodniowy kurs języka angielskiego dla uczniów po drugiej klasie liceum, mający na celu sprawne powtórzenie i utrwalenie zagadnień gramatycznych oraz słownictwa z programu szkoły licealnej. Kurs jest prowadzony w drugiej połowie sierpnia, co powinno ułatwić słuchaczom powrót do nauki języka w nowym roku szkolnym.

Język angielski Kurs gimnazjalny (30 godzin)

10 spotkań, 3 x 45 minut, godz. 9. 30 – 11.45
Cena 390 zł
Termin: 16.08 – 29.08.2016

Intensywny, dwutygodniowy kurs języka angielskiego mający na celu sprawne powtórzenie i utrwalenie zagadnień gramatycznych oraz słownictwa z programu szkoły gimnazjalnej sprawiających słuchaczom szczególną trudność. Kurs jest prowadzony w drugiej połowie sierpnia, co powinno ułatwić uczniom powrót do nauki języka w nowym roku szkolnym.

* Na życzenie grupy, za zgodą wszystkich słuchaczy, możliwa jest zmiana godzin zajęć oraz terminu kursu.

Oferta specjalna dla pracowników UMCS

Gwarantujemy:

  • wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę lektorów uniwersyteckich - członków Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych oraz licencjonowanych egzaminatorów międzynarodowych instytucji certyfikujących (m.in. TELC, TOEIC®, TFITM, WiDaF, TOLES, PEARSON Test of English etc.)
  • konkurencyjne ceny
  • kameralne grupy
  • sprawdzone i starannie opracowane materiały dydaktyczne precyzyjnie dostosowane do potrzeb słuchaczy
  • nowoczesne zaplecze multimedialne
  • Certyfikat ukończenia kursu

Zapisy poprzez formularz online

Więcej informacji:

Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS
ul. Radziszewskiego 18 p.2 (DS. ‘Amor’)
20-031 Lublin
tel. 81 533 33 63
kursy@umcs.pl

Zniżki dla Absolwentów UMCS!

 

Zapisy na kursy języka angielskiego - wrzesień 2017

Zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza zgłoszeniowego na wakacyjny kurs językowy organizowany przez Centrum Nauki i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. Warunkiem uruchomienia grupy kursowej jest zgłoszenie co najmniej 8 słuchaczy. O utworzeniu grupy poinformujemy telefonicznie lub mailowo możliwie szybko - najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem kursu.


    Aktualności