Lubelski Konwent Regionalny - zaproszenie

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej wraz z Partnerami, Fundacją Alpha oraz Stowarzyszeniem Krok za Krokiem, mają zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Lubelskim Konwencie Regionalnym.

Konwenty Regionalne odbędą się w kilkunastu miastach całej Polski jako wydarzenia przygotowujące do III Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami.

Podczas Kongresu będziemy dyskutować o nowym systemie wsparcia, będziemy wypracowywać priorytety dla Strategii na rzecz Osób z Niepełnosprawnościami i założenia dla nowych ustaw.

Zdając sobie sprawę, że nie każdy będzie miał możliwość przyjechać do Warszawy, aby wziąć udział w Kongresie Osób z Niepełnosprawnościami, zapraszamy Państwa do udziału w tych regionalnych spotkaniach. Konwenty Regionalne będą okazją do zgłoszenia swojej propozycji, dotyczącej powyższych kwestii, będą również okazją do spotkania, wymiany poglądów oraz wypracowywania wspólnych postulatów.

Lubelski Konwent Regionalny odbędzie się 12 października 2017 r. w Lublinie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (ul. Narutowicza 12, 20-004 Lublin).

Miejsce spotkania jest dostępne dla osób mających trudności z poruszaniem się. Zapewniamy tłumacza polskiego języka migowego.

Udział w Konwencie jest całkowicie bezpłatny. Wstęp wolny.

Zgłoszenia można przesyłać na adres e-mail: zapisy.punkt@poczta.umcs.lublin.pl.

Więcej informacji na temat Kongresu można znaleźć na stronie: www.konwencja.org

Załączniki

    Aktualności

    Autor
    Katarzyna Skalska
    Data dodania
    4 października 2017